Контактна інформація

ТОВ “ВІНДОР” надає повний комплекс дорожньо-будівельних робіт: від виготовлення матеріалів до здачі об`єктів “під ключ”.

icon_widget_image ПН-ПТ: 8:00-18:00 icon_widget_image Україна, 21032, м.Вінниця, провулок Грибоєдова, буд. 10 icon_widget_image +38 099 300 70 00 +38 068 300 60 00 +38 073 300 02 02 icon_widget_image vindor.vn@gmail.com
Image Alt

Благоустрій територій

Благоустрій територій

• Влаштування покриття тротуарної плитки і плит;
• Встановлення дорожніх бордюрів;
• Влаштування поребриків, відливів;
• Встановлення та підняття каналізаційних люків;
• Порізка бруківки;
• Демонтаж бордюрів, поребриків та відливів;

Благоустрій території це широкий спектр заходів, спрямованих на створення на певному майданчику доглянутої, естетично привабливої та грамотно організованої зони комфорту та відпочинку. Сьогодні благоустрій території – це складний комплекс робіт, що потребує професійного підходу таких фахівців як будівельники, архітектори, екологи, фітодизайнери та ін.

Компанія «Віндор», що працює у м.Вінниця та Вінницькій області, рада запропонувати своїм замовникам повний комплекс послуг з благоустрою територій, у тому числі:

  • Укладання тротуарної плитки.
  • Встановлення дорожніх бордюрів;
  • Влаштування поребриків, відливів;
  • Встановлення каналізаційних люків;

Можлива реконструкція раніше упорядкованих зон або проведення робіт на нових, щойно сформованих ділянках будь-якої площі.

Етапи робіт:

  1. На першому етапі співробітництва ми збираємо інформацію про територію, що підлягає благоустрою, а також про те, як вона має виглядати після завершення робіт. На підставі даних досліджень, опису та ескізів розробляється проєкт.
  2. Після затвердження проєкту благоустрою ділянки ми розпочинаємо його реалізацію. На підготовчому етапі демонтуються споруди та тимчасові споруди, виконуються земляні роботи та прокладаються інженерні мережі (системи поливу/дренажу).
  3. Фінальний етап формування дорожньої мережі. На пішохідних та під’їзних доріжках, а також на майданчиках укладається покриття (асфальт, бруківка, плитка). Встановлюються огорожі, монтуються малі архітектурні форми та декор. Підключається та тестується освітлення.

Чому ви маєте обрати нас?

Компанія «Віндор» – це якість на кожному етапі.

З нами комфортно співпрацювати, адже ми як генпідрядник, що проводить повний комплекс робіт від пошуків та проєктування до постачання, благоустрою і обслуговування готового об’єкту.

В нашому розпорядженні сучасна європейська техніка, тому роботи будь-якої складності виконуються якісно та оперативно.

Ми співпрацюємо з кращими будівельними виробниками і маємо на постійній основі широкий асортимент необхідних матеріалів.

Ми виконуємо роботи з благоустрою міських та комерційних територій, приватних дворів. Наша компанія допомагає покращити їхній зовнішній вигляд, зробити їх зручними, безпечними, функціональними: так, щоб користуватися ними було комфортно, приємно.