Контактна інформація

ТОВ “ВІНДОР” надає повний комплекс дорожньо-будівельних робіт: від виготовлення матеріалів до здачі об`єктів “під ключ”.

icon_widget_image ПН-ПТ: 8:00-18:00 icon_widget_image Україна, 21032, м.Вінниця, провулок Грибоєдова, буд. 10 icon_widget_image +38 099 300 70 00 +38 068 300 60 00 +38 073 300 02 02 icon_widget_image vindor.vn@gmail.com
Image Alt

Будівництво доріг

Будівництво доріг

• Розробка, навантаження та планування ґрунту;
• Влаштування основи зі щебеню, відсіву та піску;
• Влаштування асфальтного покриття;
• Влаштування асфальту, щебню, відсіку, піску та бетону
• Демонтаж асфальтного та бетонного покриття

ТОВ “Віндор” у місті Вінниці та Вінницькій області надає послуги з будівництва доріг та благоустрою територій.

Будівництво доріг це складний та дорогий процес. Покриття повинне відповідати певним стандартам, що забезпечують безпеку пішоходів та водіїв. Роботи з будівництва та ремонту доріг поділяють на кілька етапів, кожен із яких суворо контролюють. Будівництво нової дороги, асфальто – або цементобетонної, вимагає виготовлення добре зв’язаної конструкції дорожнього покриття, починаючи від стійкого шару основи та закінчуючи точно вирівняним шаром зносу. Тому для цього необхідно залучати професіоналів та використовувати лише якісні матеріали. Дороги це те чим ми користуємось щодня, і вони мають бути комфортними. І наша організація вдало досягає такого результату багато років.

Чому вигідно замовляти послуги у нас?

Спеціалізуємось на спорудженні, облаштуванні та реконструкції вулиць, доріг, під’їзних шляхів, площ та майданчиків всіх типів. У своїй сфері ми являємось лідером і маємо великий досвід. Кожен наш проєкт на виході повністю задовольняє потреби замовника і відповідає всім критеріям що ставлять перед нами наші клієнти.

Ми беремо на себе весь комплекс дорожньо-будівельних робіт від проєктування та виготовлення сировини до асфальтування та ремонтів будь-якої складності.

У нас є:

  • Своя матеріально-технічна база (потужності нашого виробництва дозволяють нам виробляти необхідну кількість асфальтних та бетонних сумішей).
  • Проєктний відділ (перш ніж розпочати будівництво, ми складаємо проектну документацію та узгоджують її на адміністративному рівні).
  • Контроль якості (гарантуємо довговічність).
  • Цілий парк новітньої спецтехніки (співпрацюємо з кращими виробниками техніки України і Європи).

Завдяки успіху в обслуговуванні дорожнього покриття компанія «Віндор» розвинула й інші напрямки бізнесу, такі як виробництво асфальтобетонної продукції, благоустрій територій, продаж тротуарної плитки та оренда спецтехніки.

Віндор – рухайтесь впевнено!