Контактна інформація

ТОВ “ВІНДОР” надає повний комплекс дорожньо-будівельних робіт: від виготовлення матеріалів до здачі об`єктів “під ключ”.

icon_widget_image ПН-ПТ: 8:00-18:00 icon_widget_image Україна, 21032, м.Вінниця, провулок Грибоєдова, буд. 10 icon_widget_image +38 099 300 70 00 +38 068 300 60 00 +38 073 300 02 02 icon_widget_image vindor.vn@gmail.com
Image Alt

Продаж тротуарної плитки, бордюрів, відводів

Продаж тротуарної плитки

• Фігурні елементи мостіння від ТМ "АВЕНЮ" (ПБГ Ковальська", Україна);
• Тротуарна плитка від ТМ "Avenu Decor" (ПБГ "Ковальська", Україна);
• Машинна укладка тротуарної плитки;
• Лотки, водовідводи ТМ "Standartpark".

Компанія “Віндор” займається роботами з благоустрою (укладання тротуарної плитки механізованим способом), а також продажем всіх необхідних елементів для цього.

Тротуарна плитка є невіддільним елементом благоустрою територій, будь-то двір приватного будинку чи пішохідна вулиця у центрі міста. Вона виконує дві функції – естетичну та утилітарну. На відміну від асфальту, таке покриття просте у догляді, не пливе влітку та не лопається у морози. Плитка практична, довговічна та красиво виглядає.

ТОВ “Віндор” являється лідером з продажі тротуарної плитки в Вінниці та Вінницькій області. На нашому складі ви знайдете широкий асортимент матеріалів необхідних для будівництва (тротуарна плитка, борт дорожній, поребрики та відливи, бруківка) і все це за найкращою ціною.

Ми є офіційним дилером  фігурних елементів від провідних виробників. Ви можете бути впевнені в, тому що наші бетонні вироби будуть служити вам довгі роки. З переваг можемо також відмітити – різноманітність форм, способів укладання, текстур, ексклюзивну колірну палітру та нестандартні форми. Також у нас наявні лотки та водовідводи від торгової марки “Standartpark”. Доставляємо по території  Вінниці та Вінницькій області.

Поточна експлуатація

Плитку необхідно мити водою у міру забруднення, у місцях підвищеної прохідності частіше.
Помити невелику ділянку мощення біля котеджу не становить великої складності.
Взимку для зменшення ковзання покриття можна посипати піском. Щоб уникнути ерозії поверхні, не рекомендується посипати доріжки абразивними сумішами, що містять сіль.
Прибирання дорожніх покриттів за допомогою інструментів з металевою робочою частиною (ломами, лопатами) не рекомендується.
Догляд за таким покриттям потребує мінімальних зусиль.

Рекомендації щодо укладання

Монтаж можна виповнити самостійно або довіритись професіоналам. Фахівці компанії «Віндор» зможуть виконати роботу будь-якої складності в найкоротший час. 
Сам процес можна умовно поділити на декілька етапів:

  • Проєктування  ділянки (необхідно розробити схему ділянки з пішохідними та зеленими зонами).
  • Вибір матеріалів та підготовка інструментів.
  • Розмітка ділянки згідно проєкту (розмітку роблять за допомогою кілочків, на яких позначають розміри та висоту покриття з урахуванням нахилу ділянки).
  • Підготовка поверхні, вона має бути рівна та висушена. (необхідно позбавитись верхнього шару ґрунту та кореневищ).
  • Засипка основи (укладають шарами геотекстиль, пісок та щебінь)

Далі можна приступати безпосередньо до встановлення. Краї потрібно зафіксувати бордюрним каменем, а  плитку стелимо на піщано-цементну стяжку. Після завершення монтажу, необхідно пройтися доріжкою віброплитою. Останній крок – засипання швів піщано-цементною сумішшю або піском.

Віндор – рухайтесь впевнено!