Контактна інформація

ТОВ “ВІНДОР” надає повний комплекс дорожньо-будівельних робіт: від виготовлення матеріалів до здачі об`єктів “під ключ”.

icon_widget_image ПН-ПТ: 8:00-18:00 icon_widget_image Україна, 21032, м.Вінниця, провулок Грибоєдова, буд. 10 icon_widget_image +38 099 300 70 00 +38 068 300 60 00 +38 073 300 02 02 icon_widget_image vindor.vn@gmail.com
Image Alt

Виробництво асфальту

Виробництво асфальту

• Асфальт крупнозернистий для основи частини
• Асфальт дрібнозернистий для покриття доріг
• Асфальт піщаний для тротуарів
• Бітум дорожній, бетонні розчини, доставка міксером
• Доставка іншої продукції - самоскидом (6т - 35т)

Асфальт майже скрізь. Він використовується для будівництва доріг, паркувань, злітно-посадкових смуг аеропортів, тротуарів, тенісних кортів, дитячих майданчиків та велосипедних доріжок.   Однак, попри те, що це частина їхнього повсякденного життя, більшість людей ніколи не замислюються над тим, що таке асфальт і як його роблять.

Асфальт є багатокомпонентною сумішшю на основі піску, каменю і бітумного сполучного. А його виробництво – це складна технологія, якій, крім кваліфікованого персоналу, потрібне сучасне ефективне обладнання.

Ідучи в ногу з часом, компанія «Віндор» пропонує якісну техніку виробництва, яка вирізняється високою продуктивністю.

Весь цикл виробництва асфальту можна умовно поділити на 3 етапи:

  1. Просіювання компонентів майбутньої суміші (сюди входять такі матеріали, як гравій, щебінь, пісок та ряд мінеральних добавок).
  2. Нагрівання до необхідної температури (компоненти подаються в сушильний барабан).
  3. Поєднання компонентів (після того, як елементи нагрілися їх відправляють у міксер і до них додають бітум).

Тільки після ретельного перемішування виходить готовий до використання продукт.

На нашому заводі виготовляють:

  • Асфальт крупнозернистий для міцної основи.

Такий матеріал незамінний для укладання дорожнього покриття на ділянках з великою прохідністю транспорту, що експлуатуються великовантажною технікою та великогабаритними автомобілями.

  • Асфальт дрібнозернистий

Дрібнозернистий вид асфальтобетону, широко використовується у будівництві доріг.

  • Асфальт піщаний

Цей вид ідеально підходить для укладання тротуарів, для ямкового ремонту доріг та при будівництві плоских дахів з гарною гідроізоляцією.

  • Асфальтна крихта

Відомий кожному будівельнику вторинний матеріал, особлива структура робить крихту незамінною для ремонту дорожнього полотна та заповнення порожнеч.

Також наявні бітум дорожній, бетонні розчини, доставка міксером.

Грамотний підбір пропорцій та високоякісних матеріалів сприяє підвищенню довговічності та ресурсу експлуатації покриттів для доріг, тротуарів, майданчиків різного призначення.

Ви завжди зможете купити асфальт в нашій компанії за гарною ціною,  а робітники компанії Віндор з радістю проконсультують вас щодо всіх питань. Доставку наших товарів здійснюємо по м.Вінниця та Вінницькій області, також у нас є послуга – доставка іншої продукції –  (6т – 25т).

Віндор – рухайтесь впевнено!