Контактна інформація

ТОВ “ВІНДОР” надає повний комплекс дорожньо-будівельних робіт: від виготовлення матеріалів до здачі об`єктів “під ключ”.

icon_widget_image ПН-ПТ: 8:00-18:00 icon_widget_image Україна, 21032, м.Вінниця, провулок Грибоєдова, буд. 10 icon_widget_image +38 099 300 70 00 +38 068 300 60 00 +38 073 300 02 02 icon_widget_image vindor.vn@gmail.com
Image Alt

Виробництво бетону

Виробництво бетону

Бетон - основа будь-якого будівництва, як і цивільного, так і промислового. Саме з бетону роблять несучі та огороджувальні конструкції, з яких починаються ремонтні роботи. Тому важливо визначитись з бетоном ще на етапі проєктування.

Будувати потрібно чітко по плану, ви не можете спочатку покласти дах,  а потім почати заливати фундамент. Тому ваш перший крок – знайти надійного постачальника бетону, який не підведе та стане надійним помічником у вашому будівництві.

Організація «Віндор»  займається виготовленням та доставкою готових різноманітних бетонних сумішей по м. Вінниця та області. Ми робимо весь комплекс дорожньо-транспортпортних робіт та забезпечуємо клієнтів товарним бетоном та готовими бетонними виробами уже 18 років.

Великий досвід дає нам перевагу перед іншими виробниками. Будівництво доріг не можливе без застосування бетону, тому ми можемо аналізувати його характеристики безпосередньо при застосуванні і швидко покращувати їх.
Ми засвідчили свою якість всіма необхідними сертифікатами, а наше виробництво обладнане сучасною лабораторією по контролю якостіта новітніми інструментами і спецтехнікою.

Види бетону:
На постійній основі ми виготовляємо стандартні суміші.Також можливе спецзамовлення саме під ваш проєкт.
У нас ви можете купити:
БЕТОН М100; БЕТОН М150; БЕТОН М200; БЕТОН М250; БЕТОН М300; БЕТОН М350; БЕТОН М400; БЕТОН М450; БЕТОН М500; ЦЕМЕНТНО – ПІЩАНИЙ РОЗЧИН.

Вибір матеріалу може стати важкою задачею, тому кваліфіковані робітники компанії Віндор зможуть підібрати для вас необхідний об’єм та марку.
Ви завжди зможете купити бетон в нашій компанії з доставкою за гарною ціною.

Віндор – рухайтесь впевнено!